Metoda Neuroflow ATS specjalizująca się w diagnozie i rehabilitacji osób z centralnymi zaburzeniami słuchu została poszerzona o narzędzia diagnostyczno-terapeutyczne dedykowane dla specjalistów protetyki słuchu. Zestaw baterii testów diagnostycznych skierowany jest do dzieci (zestaw badań pod kątem zapotrzebowania systemu FM) oraz dla osób dorosłych i starszych z niedosłuchem wymagającym protezowania. 

Zapraszamy wszystkich protetyków słuchu na dedykowane szkolenie, które odbędzie się 17 stycznia 2020r.

Cena: 2800zł brutto, zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA! Cena szkolenia obejmuje roczny dostęp do Platformy Diagnostycznej APD Medical dla każdego uczestnika.

Zapisz się na szkolenie

Neuroflow ATS jest unikalnym narzędziem na rynku pozwalającym na przeprowadzenie profesjonalnej diagnozy w kierunku zaburzeń rozumienia mowy w szumie u dzieci i dorosłych. Zestaw adaptacyjnych ćwiczeń słuchowych pozwala na rehabilitację wyższych funkcji słuchowych u dzieci z CAPD oraz u osób aparatowanych, u których pomimo zastosowania optymalnie dobranych i dopasowanych aparatów występują trudności z rozumieniem mowy w wielu codziennych sytuacjach.

 

Tutaj możesz pobrać szczegółową ofertę współpracy z gabinetami protetyki słuchu: