Metoda Neuroflow ATS specjalizująca się w diagnozie i rehabilitacji osób z centralnymi zaburzeniami słuchu została poszerzona o narzędzia diagnostyczno-terapeutyczne dedykowane dla specjalistów protetyki słuchu. Zestaw baterii testów diagnostycznych skierowany jest do dzieci (zestaw badań pod kątem zapotrzebowania systemu FM) oraz dla osób dorosłych i starszych z niedosłuchem wymagającym protezowania. 

Zapraszamy wszystkich protetyków słuchu na dedykowane szkolenie, które odbędzie się 17 stycznia 2020r.

Cena: 1200zł brutto, zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Koszt rocznego dostępu do Platformy Neuroflow ATS: 1600zł brutto

Zapisz się na szkolenie

Neuroflow ATS jest unikalnym narzędziem na rynku pozwalającym na przeprowadzenie profesjonalnej diagnozy w kierunku zaburzeń rozumienia mowy w szumie u dzieci i dorosłych. Zestaw adaptacyjnych ćwiczeń słuchowych pozwala na rehabilitację wyższych funkcji słuchowych u dzieci z CAPD oraz u osób aparatowanych, u których pomimo zastosowania optymalnie dobranych i dopasowanych aparatów występują trudności z rozumieniem mowy w wielu codziennych sytuacjach.

 

Tutaj możesz pobrać szczegółową ofertę współpracy z gabinetami protetyki słuchu: