Jeżeli chcesz zostać naszym partnerem na polu diagnozy i ćwiczeń Zaburzeń Przetwarzania Słuchowego APD, zapraszamy na organizowane przez nas szkolenia na Providera Neuroflow® ATS, które odbywają się cyklicznie w wyznaczonych wcześniej terminach. Każde szkolenie kończy się egzaminem i nadaniem Certyfikatu Providera Aktywnego Treningu Słuchowego metodą Neuroflow ATS®.

Najbliższe szkolenie odbędzie się w dniach 13-15 marca 2023r i będzie w formie on-line. Program szkolenia on-line nie różni się od prezentowanego na szkoleniach stacjonarnych i w takim samym stopniu przygotuje Państwa do pracy metodą Neuroflow ATS. W trakcie i na zakończenie każdego dnia będzie również panel dyskusyjny, podczas którego będą mogli zadać Państwo pytania dot. omawianych zagadnień.

Kiedy? 13-15 marca 2023r., codziennie w godz. 18:00 - 21:15

Koszt? 1600zł brutto

Gdzie? Platforma Google Meet

Wymagania sprzętowe: Komputer z dostępem do internetuZapisz się na szkolenie

UWAGA! Cena szkolenia nie obejmuje dostępu do Platformy diagnostycznej Neuroflow ATS.

Po ukończeniu szkolenia można nabyć licencję Providera Neuroflow® ATS, co jest równoznaczne z otrzymaniem pełnego dostępu do baterii diagnostycznych na Platformie Neuroflow ATS. Koszt rocznego dostępu do Platformy APD Medical to 1400zł brutto z możliwością zniżek dla aktywnych Providerów.

Więcej informacji na temat szkolenia i zasad współpracy znajdą Państwo w ofercie poniżej.

 

Do współpracy zapraszamy:

  • LOGOPEDÓW
  • PSYCHOLOGÓW
  • PEDAGOGÓW
  • TERAPEUTÓW INTEGRACJI SENSORYCZNEJ
  • DYPLOMOWANYCH PROTETYKÓW SŁUCHU

 

Tutaj możesz pobrać szczegółową ofertę współpracy z gabinetami prywatnymi oraz placówkami publicznymi: